Bugun...


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MANİSA İL BAŞKANLIĞI BASIN BÜLTENİ
Saygıdeğer basın mensupları: Bilindiği üzere ülkemiz büyük bir badire atlatmış, iç ve dış hainlerin vatan üzerin de ki tüm kirli plan ve oyunlarını bozmuştur. Bu da göstermiştir ki Aziz Türk Milleti bölünmez bir bütündür ve hiçbir zaman bağımsızlığına ve demokratik yapısına zarar verilmesini kabul edemez. Öncelikle ülkemizin güvenliği sağlamak için vatan uğrun da şehit olan tüm kahramanlarımızı saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ  MANİSA İL BAŞKANLIĞI BASIN BÜLTENİ

Reklam

Türkiye Cumhuriyeti nin bu zor dönemi atlatmasın da, sağduyu sahibi olan önsezisi kuvvetli dürüst ve tarafsız siyaseti ile akıllar da yer alan genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli her zaman olduğu gibi yine devletimizin yanın da bir mücadele politikası izleyerek, halkımızın taktirine şayan bir hal almıştır. Biz de MHP Manisa il Başkanlığı olarak sayın genel başkanımıza göstermiş oldukları karalılık tan dolayı teşekkürlerimizi bir borç biliriz.
            Bizim her zaman taktir ettiğimiz ve evlatları olmaktan gurur duyduğumuz sayın genel başkanımız Devlet Bahçeli ye uzun bir süredir muhalif bazı kişi veya topluluklar tarafın dan,genel kurulun erkene alınması isteği ile çirkin ithamlar da bulunulmuş,şahsı hedef alınarak olumsuz söz ve tavırlarla seviyesiz bir tutumla başka bir lider arama mücadelesine düşülmüştür.
            Tüm Türkiye ye dalga dalga yayılmış olan bu gayri hukuki lider arayış çabalarının bir dalgası da Manisa ya uğramış, pekçok siyasi ve tüzel kişiliği liderimize sadakat konusun da zayıf hale getirmiştir. Hatta bu oluşumlar bir takım sözde ve sahte kurultay kurulum başlangıcı sebebiyle ortak kanı ve düşün de olanları bir araya toplamıştır. Gayet dikkatli ve iyi niyetli davranış sergileyen genel başkanımız bu hareketlerin çığırın dan çıkıp,ard niyetli geliş haline kadar sabremiş en son çare olarak bu oluşumlar da faaliyette bulunan bazı kişiler sebebiyle,il ve ilçe başkanlıklarımızı fes etme kararı almıştır.

Genel Merkezimizin; 03.08.2016 tarihli almış olduğu karar neticesinde ilimize parti tüzüğümüz gereği İl Başkanlığı ataması yapılmıştır. MHP Manisa il Teşkilatı Başkanı Sayın Tanju Balatlı, yıllardır yönetimiyle birlikte başarı ve özveriyle yürüttüğü başkanlık görevini, yeni il başkanımız Sayın Erkan Öztürk e devrederek, il başkanlığı görevini sonlandırmıştır. Şahsına ve yönetimine teşekkürlerimizi iletiyor saygılar sunuyoruz. Parti içi devir teslim de daima karşılıklı saygı ön plan da tutularak, hiçbir sözlü ve yazılı atışma ve atıfa da gerek duyulmamıştır. Çünkü; bu bir bayrak yarışıdır ve daima bir sonra ki nefere uzanacak kutsal bir vatan borcudur. Amaç bu çetin ve meşakkatli mücadele de ülkemizin birlik ve bütünlüğünü, milli ve manevi bağlılığını, bayrağımızın ve ezanımızın ebedi varlığını daim ettirme çabasıdır. Kaygımız asla oy peşine düşmek değil, vatan uğrun da hayırlı olaylara vesile olabilmektir. Bazı yayın kuruluşları Manisa ilçe mhp başkanlıklarının topluca istifa
ettiğini beyan ettiler. Burada ki asıl amacın yeni kurulacak yönetime uygun ortamı bırakabilmek olduğu bildirildi.

Fakat tüm ilçeler istifasını verdi haberi gerçeği yansıtmamaktadır.
Dört ilçemiz Ahmetli, Gördes, Kula, Köprübaşı toplu istifa ya iştirak etmeyerek yeni il yönetimimizin yanın da bulunduklarını beyan etmişlerdir. Bu ilçe yönetimlerimize yeni il başkanlığımıza hayırlısı olsun dileğiyle yapmış oldukları nazik ziyaretlerin den dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz. MHP Manisa il ve ilçe teşkilatlarımızın tekrar oluşum ve düzenlenme sürecin de titizlikle görevlendirmeler yapılarak mücadelemizin mutlak devamı esas alınmıştır.
MHP Manisa İl başkanlığı yönetim kurulu listesi şöyledir;

M.H. P MANİSA İL BAŞKANLIĞI
YÖNETİM KURULU LİSTESİ

MHP Manisa İl Başkanı  ERKAN ÖZTÜRK (İŞ ADAMI/BAŞKAN), İl Genel Sekreteri CÜNEYT GÖNÜL(İŞ ADAMI), Teşkilatlar dan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı MAHMUT ŞEVKETTİN DALDAL(EMEKLİ), İl İdari İşler den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı MURAT ÖNER(İŞ ADAMI), Yerel Belediyeler den Sorumlu  İl Başkan Yardımcısı AHMET TURAN (MÜTEAHHİT), Basın dan Sorumlu  İl Başkan Yardımcısı SEVAL BAŞKESEN(EĞİTİMCİ/İKTİSAT UZMANI), Hukuk İşlerin den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı MUSTAFA KARAKAŞ(AVUKAT),  Sivil toplum kuruluşların dan
ve sendikalar dan sorumlu İl Başkan Yardımcısı CÜNEYT TOSUNER(İŞÇİ),

Disiplin den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı KEMAL YEĞEN(İŞ ADAMI),

Yan Teşkilatlar dan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı ÖZKAN ÖZEN(İŞADAMI), İl Muhasibi SERKAN GÜNGÜLER(ESNAF), İnsan Kaynakların dan sorumlu İl Başkan Yardımcısı ŞEVKET ARIK(ESNAF), Sosyal Faaliyetler den sorumlu İl Başkan Yardımcısı KURTULUŞ GEDİZ(ESNAF), Üyeler ;  Mehmet ÖZTÜRK (DOKTOR), Erhan KAYA(İŞÇİ), Kadir AKPINAR (EMEKLİ), Atahan Burkay ACAROL (İŞ ADAMI),  Mustafa YÜZER(AVUKAT), Serhan Cem CİVAN(MÜHENDİS), Abdülkadir GÖNEN(İŞÇİ), Sinan YILDIZ(MÜTEAİT), Eray TAVLI(İDARİ PERSONEL), Kerem DEDEOĞLU(KUYUMCU), Serkan PEKKARAKAŞ(ESNAF), Şükrü ÖZTÜRK(EMEKLİ),
Talat SERBEST(ESNAF), İsmail VARDAROĞLU(İŞADAMI), Levent KUMAN(İŞ ADAMI), Muvaffak ERYOLDAŞ(İŞÇİ), Gülcan EMEKLİER(ESNAF),Hakan TOPUZ(İŞ ADAMI), Hüseyin Engin SICAKYÜZ(İŞÇİ), Hasan SERT(İŞÇİ), Erkan EMEKLİER(İŞÇİ), Uğur GENÇ(İŞÇİ), Ayhan ŞENSÖZ(EMEKLİ), Orçun DEMİRTAŞ(ESNAF),Batuhan DİNÇEL(ESNAF), Hüseyin TEKBAŞ(İŞÇİ), İbrahim GÜLTEKİN(ESNAF), Melih Emre DOĞRU(Gayrimenkul Değerleme Uzmanı), Yılmaz ERTEN(İŞÇİ),Serkan ÖZŞEN(ESNAF).

Bilgilerinize arz ederiz.

M.H.P MANİSA İL BAŞKANLIĞI

Kaynak: Basın Sorumlusu Manisa  İl Başkan Yardımcısı SEVAL BAŞKESEN

Ahmet İLTER/ÜLKÜDAŞIM
Kaynak: SEVAL BAŞKESEN

Editör: AHMET İLTER

Bu haber 403 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI