Bugun...


Başkan Sayar'ın Kurban Bayramı Mesajı
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Turgutlu İlçe Başkanı Orhan SAYAR’ Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Başkan Sayar'ın Kurban Bayramı Mesajı

Reklam

Başkan SAYAR yayımladığı kutlama mesajında; “Türk Milleti ve tüm İslam alemi olarak bir mübarek kurban bayramını daha idrak etmenin sevinci ve mutluluğu içindeyiz.

            Bilindiği gibi, insanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan dini bayramlarımız, toplumsal hayatımız açısından büyük bir önem ve değere sahiptir.

Yüce dinimize göre bayramlar, manevi anlamda inancımızın bütün güzelliklerini hatırlamamızı, bizi biz yapan değerlerimizi bir kez daha fark etmemizi sağlayan günler olduğu gibi, aynı zamanda toplumsal dayanışma, yardımlaşma ve işbirliği zemininin oluşmasında en önemli etkenlerdendir.

Üstelik aziz milletimiz, bu mübarek günleri kendi millî hasletlerinin güzellikleriyle bir kat daha zenginleştirmiş ve anlamlı kılmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle, şahsım, yönetim kurulu üyelerim ve teşkilatım adına, tüm Manisalı ve Turgutlulu hemşehrilerimin mübarek kurban bayramını kutlar, bayramın Ülkemiz, Milletimiz ve Türk İslam Alemi için hayırlara vesile olmasını diler, selam ve sevgilerimi sunarım.”Dedi.

 

Orhan SAYAR

Milliyetçi Hareket Partisi

Turgutlu İlçe Başkanı
Kaynak: Turgutlu Milliyetçi Hareket Partisi

Editör: Ahmet İLTER

Bu haber 153 defa okunmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI