Bugun...


Başkan Sayar’dan, Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı.
Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İlçe Başkanı Orhan SAYAR, 2017-2018 Yılı yeni Eğitim-Öğretim yılında yayınladığı yazılı basın açıklamasıyla öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi.

Başkan Sayar’dan, Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı.

Reklam

Başkan SAYAR yayımladığı yazılı açıklamasında; “2017–2018 Eğitim öğretim yılına başlarken, geleceğimizin yegane teminatı olan sevgili evlatlarımızın, onlara en iyi imkanları sağlamaya çalışan kıymetli ailelerinin, büyük özveri ve fedakarlıklarla, yurdun her köşesinde hizmet veren cefakar öğretmenlerimizin heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaşıyorum.

Temelini eğitim-öğretimin oluşturduğu; “İnsanı yaşat ki DEVLET yaşasın” ilkesinden hareketle, ülkemiz için yapılacak en önemli yatırım insana, özellikle de çocuklarımıza ve gençlerimize yapılan yatırımdır. Çocuklarımızı ve gençlerimizi ne kadar iyi yetiştirebilirsek, onlara ne kadar çok imkân sunabilirsek, cennet ülkemizin yarınları da o kadar parlak olacaktır.”Dedi.

Bu duygu ve düşüncelerle; Teşkilatım, Şahsım ve Yönetim Kurulu Üyelerim adına,  öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, tüm eğitim camiası çalışanlarının ve ailelerimizin 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının hayırlı olmasını, verimli geçmesini temenni eder, sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunarım.” Şeklinde yazılı açıklamalarda bulundu.
Kaynak: Ahmet İLTER

Editör: Ahmet İLTER

Bu haber 141 defa okunmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI